Astral Grupa Mediaexpert

LIST REFERENCYJNY

Z przyjemnością polecamy usługi Pana Wojciecha Mazurca, który w 2015r. zmodernizował działający w naszej firmie stworzony przez siebie wcześniej system e-learningowy. Na poszczególnych etapach współpracy, począwszy od ustaleń wstępnych aż do końcowego wdrożenia systemu Pan Mazurec wyróżniał się ogromnym zaangażowaniem i otwartością na wszelkie nasze sugestie.

Pan Wojciech Mazurec dał się poznać jako specjalista w swojej dziedzinie, realizując powierzone mu zlecenia, daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych prac. Zrealizowany przez niego projekt jest zgodny poczynionymi wcześniej ustaleniami oraz stawianymi przez nas wymogami, a jego wykonanie poparte jest specjalistyczną wiedzą i fachowym podejściem. Po zrealizowaniu projektu nie pozostawia go bez opieki i wsparcia ze swojej strony - w sytuacjach problemowych każdorazowo można liczyć na jego pomoc i szybką interwencję.

Wyżej wymienione aspekty współpracy pozwalają nam na polecenie pana Wojciecha Mazurca każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość usług i profesjonalne podejście do współpracy.

referencje e-learning
Referencje warsztat